Pomoc techniczna

W przypadku zakupu nowego numeru abonamentowego Twoja karta SIM aktywowana jest automatycznie. Jeżeli karta nie działa od razu po zakupie, wystarczy co jakiś czas wyłączyć i włączyć telefon i sprawdzić, czy na Twoim telefonie pojawił się poziom sygnału. W przypadku przedłużenia umowy, nową kartę SIM możesz aktywować, wysyłając ze starej karty smsa o treści A pod bezpłatny numer 80966, a następnie zmieniając kartę w telefonie.

Kod PUK znajduje się wśród kompletu dokumentów otrzymanych razem kartą SIM. W przypadku zagubienia tych dokumentów najwygodniejszym sposobem na odzyskanie kodu PUK jest kontakt telefoniczny z nami: 
dla karty abonamentowej Biuro Obsługi Abonenta 
602 900 000 
(opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą; czynne całodobowo) 
dla T-Mobile na kartę z telefonu T-Mobile na kartę 
*9602 
(opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą; czynne całodobowo) 
dla T-Mobile na kartę z innego telefonu 
602 960 200 
(opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą; czynne całodobowo) 

Informacje o kodzie PUK można też uzyskać podczas wizyty w punkcie sprzedaży sieci T-Mobile.

Jeżeli zdarzy Ci się 3-krotne błędne wpisanie kodu PIN, telefon poprosi Cię o podanie kodu PUK. Kod PUK możesz znaleźć w książeczce, w której znajdowała się kod PIN. Możesz również skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900000 (opłata za połączenie zgodna z Twoją taryfą). Przed kontaktem upewnij się, że pamiętasz hasło abonenckie ustalone przy podpisaniu Umowy (możesz je sprawdzić na Umowie). Wpisz kod PUK do telefonu. Następnie wpisz nowy PIN i potwierdź wybór, wpisując go ponownie. Po tej operacji telefon zostanie odblokowany.

Usługą prezentacji Twojego numeru możesz zarządzać samodzielnie w serwisie internetowym iBOA.

Więcej

Poczta głosowa jest aktywowana automatycznie każdemu nowemu Klientowi. Posiadanie usługi poczty głosowej jest bezpłatne. Jeżeli nie potrzebujesz korzystać z usługi – nie chcesz, żeby poczta zgłaszała się dzwoniącym do Ciebie osobom – wystarczy, że z klawiatury swojego telefonu wybierzesz kod ##002# i potwierdzisz zieloną słuchawką. Zmiana jest bezpłatna.

Więcej

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji lub obsłudze telefonu, tabletu lub komputera?

Tech Desk to serwis telefoniczny w ramach którego możesz uzysakć pomoc od dedykowanych specjalistów. 
Pomożemy Ci również w sytuacji, gdy Twój sprzęt nie został zakupiony w T-Mobile.

Z telefonu sieci T-Mobile 

*7242 
(2.46 zł brutto/minuta)

Z telefonów komórkowych innych sieci 

708 477 242 
(2.58 zł brutto/minuta)